Quantcast
Channel: Tramwaj nr 4 książki i... » Warto zajrzeć
Viewing all articles
Browse latest Browse all 53

Warto zajrzeć – podsumowanie i podziękowanie

0
0

trawaj_naglowek_niebieskiNadeszła wiekopomna chwila, kończę najpopularniejszy tramwajowy cykl.

Minął ponad rok, jak zacząłem polecać w Tramwaju inne blogi, co tydzień pojawiała się garść tekstów które starałem się dobierać ze względu na ich jakość, ciekawy tematy, czy niecodzienne spojrzenie. Dziś ten cykl zamykam.

Kolejne notki mogłyby się nadal pojawiać, ale byłoby to nie fair w stosunku do was, bo robiłbym to nierzetelnie. I nawet nie o to chodzi, że mam trochę mniej czasu, ale po prostu nie mam ochoty iść w kierunku regularnego polecania tych samych osób. Uwierzcie mi, może na pisaniu znam się tak sobie, ale na czytaniu już lepiej i coraz trudniej jest mi znaleźć kogoś nowego, mało znanego, piszącego interesująco. Nie twierdze, że to niemożliwe, ale mam poczucie, że w mojej misce z okruchami złota jest coraz mniej drobinek. A linkowanie w kółko tych samych blogów jest bez sensu.
Prawdopodobnie co jakiś czas zdecyduję się polecić wygrzebane w sieci perełki, ale będą to zna pewno nieregularne wpisy.

Patrząc z perspektywy czasu wychodzi na to, że poleciłem ponad 350 tekstów, sporo tego :)

Pozwodzenia dla wszystkich i dzięki, że zaglądaliście tak długo, miło było przeczytać czasem, o jest ktoś nowy, fajnie, że go dla mnie znalazłeś.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 53

Latest Images